سیستم های تصفیه آب خانگی  معمولا در زیر سینک ظرفشویی  نصب می‌شوند، جایی که در واقع آخرین نقطه شبکه توزیع آب شهری بوده و نقطه به مصرف رسیدن آب است. به این ترتیب درست قبل از به مصرف رسیدن آب ، کلیه املاح و ناخالصی ها و ترکیبات مضر نظیر : گل و لای، زنگ لوله‌ها ،نیترات ،سرب ،آرسنیک ،کلر ،کادمیوم و ... از آب حذف می‌شوند و آبی سالم و گوارا تولید شده و در منبع دستگاه ، ذخیره می‌گردد. آب تصفیه شده در هر لحظه از شبانه روز از طریق یک شیر برداشت مجزا ، در دسترس می‌گیرد.

ویژگی‌های این دستگاه :

  • ظرفیت تصفیه بالا
  • تصفیه آب ناخالص به آب شیرین آشامیدنی پاک
  • کاملا اتوماتیک با شروع خودکار و خاموشی خودکار
  • حذف باکتری‌ها و ویروس‌های فعال و غیر فعال
  • آب قابل استفاده در زمان احتیاج، حتی در نبود برق
  • هزینه پایین تعمیر و نگهداری و مواد مصرفی
  • نصب آسان

با استفاده از ای دستگاه می‌توان از آب خالص نامحدود در شیر استفاده نمود. همچنین نوشیدن چای / قهوه، آب وغذاهای مصرفی نوزاد، پخت و پز، تولید یخ، آبیاری گایاهان قیمتی، پاکسازی و زیبایی، آب آشامیدنی حیوانات خانگی، رژیم غذایی و بسیاری دیگر مصارف دیگر را با اطمینان با آب عاری از آلودگی انجام داد.

دستگاه تصفیه خانگی 6 مرحله‌ای شامل اجزای زیر است:

PP, GAC, CTO, RO membrane, Post Carbon, Mineral Filter 

مرحله اول تصفیه توسط فیلترهای پلی پروپیلن انجام می‌شود، مرحله دوم شامل فیلتر کربن پودری است و مرحله سوم فیلتر کربن بلاک را شامل می‌شود. مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب خانگی که مهم‌ترین قسمت دستگاه‌های اسمز معکوس است شامل ممبرین است. مرحله پنجم شامل فیلتر کربن خطی است و در مرحله ششم آب از روی فیلتر مواد معدنی عبور می‌کند.

سیستم آب RO درجه بالا :

شرکت البرز تصفه ایرانیان جهت افزایش طول عمر فیلترها و افزایش کیفیت آب مصرفی، یک شیر آب برقی و یک دستگاه کنترلر به این مجموعه اضافه نموده است تا با شستشوی اتوماتیک، از تولید و رشد باکتری‌ها در اثر ماند آب در مخزن دخیره آب جلوگیری شود، بدین ترتیب نیازی به مرحله UV پیش از مصرف آب نیست.

در مصارف خاص،در صورت نیاز به آب خالص‌تر، می‌توان مرحله استریل با استفاده از UV را به سیستم اضافه نمود.

 

household